enkis

enkis

Přidej se k nám!

Nastartuj u nás
svoji kariéru

Pokud se nebojíte učit a jste ochotní přijmout odpovědnost a láká vás pracovat společně s nadšenci pro obnovitelné zdroje energie, ozvěte se nám. Určitě se domluvíme na spolupráci. Máme zájem se rozvíjet a růst a proto vás potřebujeme!

Obchodně technický zástupce pro OZE

Přidej se k nám! Do našeho dynamicky se rozvíjejícího obchodního týmu přijmeme nové parťáky na pozici Obchodně technický zástupce pro OZE. (Fotovoltaika a Tepelné čerpadlo) v Hradci Králové. Předpokládaný nástup možný IHNED!

Informace k pracovní pozici

minimální dosažené vzdělání: SŠ s maturitou/bez

Náplň práce:

  • Komunikace s novými zákazníky
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • Šetření v místě realizace investora
  • Návrh řešení klientovi na míru
  • Příprava podkladů pro vyhotovení projektové dokumentace FVE a TČ
  • Spolupráce s kolegy na jednotlivých zakázkách
  • Práce s CRM

Co požadujeme:

  • Pozitivního ducha, kterého budeme společně rozvíjet
  • Chuť vzdělávat se v oboru OZE ( Fotovoltaika, Tepelná čerpadla a další)

  • Technické myšlení

  • Časovou flexibilitu

  • Řidičský průkaz sk. B

  • Samostatnost a schopnost přijímat zpětnou vazbu

  • Osobnost orientovanou na výsledky

Co nabízíme:

  • Nadstandardní finanční ohodnocení a fixní složku platu
  • Ipad + PC

  • Přátelský kolektiv nadšenců pro obnovitelné zdroje

  • Pravidelné firemní vzdělávání v oboru OZE

  • Přehledný a jasně stanovený systém firemního odměňování

  • Kariéru

Pokud vás tato pozice zaujala, zašlete nám svůj životopis na info@enkis.cz

Rádi se s vámi potkáme osobně a zvážíme naši spolupráci.