enkis

enkis

Tým profesionálů nadšených pro obnovitelné zdroje energie

Milujeme čistou a zelenou energii. V září 2023 oslavíme 5 let působení naší společnosti na energetickém trhu. Zakladatelé společnosti však mají letité předchozí rozsáhlé zkušenosti s působením na energetickém poli v několika dalších společnostech. Původně jsme se zaměřovali na poskytování komplexního energetického poradenství, energetické audity a studie a navrhovali vhodná energeticky úsporná opatření pro domácnosti, firmy a bytové domy. Byli jsme kontaktováni neustále našimi zákazníky s žádostí o realizace fotovoltaických elektráren a tepelných čerpadel, které jsme vyhodnocovali v našich studiích jako vhodná energetický úsporná opatření, a tak jsme se nakonec rozhodli pro jejich realizaci a budování vlastních montážních týmů, abychom tuto poptávku uspokojili. V současnosti realizujeme desítky instalací solárních systémů a tepelných čerpadel měsíčně.

Nadále však poskytujeme našim zákazníkům jako přidanou hodnotu další související služby v oboru. Máme zkušenosti s přípravou projektů pro stavební povolení, požárně bezpečnostní řešení a statiku u elektráren s výkonem nad 20 Kwp. Umíme zajistit energetický audit, studii, výpočet tepelných ztrát objektu, projekt na zateplení budovy, Blower Door Test, termografii apod.

Preferujeme kvalitu
před kvantitou

Nemáme za cíl být největší na trhu, protože je prakticky nemožné uhlídat kvalitu práce při masivním počtu instalací. Nechcete spolupráci s velkou firmou, která jen vybírá zálohy od zákazníků a má termíny montáží v nedohlednu? Nechcete, aby vám vaši fotovoltaiku montovali začátečníci, kteří se učí, nedbají na detaily, preciznost a nedodržují montážní postupy a normy? Tak to jste pravý zákazník pro nás. Instalujeme naše zdroje energie tak, jako bychom to chtěli u nás doma, a tak kontrolujeme každý detail.

Našim zákazníkům přinášíme komplexní inteligentní ekosystém služeb a produktů jako je fotovoltaika, tepelná čerpadla, nabíjecí stanice pro elektromobily, bateriová úložiště tak, aby po integraci tvořily dokonale fungující celek a správně spolu komunikovaly. Naše řešení vám poskytne soběstačnost, komfort a ušetří velké peníze.